Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
TempestRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
The Art of NegotiationRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0- TarotRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 2.0
Your HonorRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5