Titles you rated
IljimaeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0