Movies
Ratings
260
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 4.5
A ProphetRated ★ 4.5
InvictusRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.5
The Fourth KindRated ★ 2.0
ZeitgeistRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 1.5
A Perfect GetawayRated ★ 1.0
An Ethics LessonRated ★ 4.5
Man on a LedgeRated ★ 4.0