Titles you rated
Steel RainRated ★ 5.0
The Teacher's DiaryRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
The NetRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0