Movies
Ratings
110- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5