Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
MistyRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0