Series
Ratings
30- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5