Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0