Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0