Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
AfireRated ★ 2.5
ScrapperRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0