Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
A Perfect ManRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5