Movies
Ratings
95
The Imitation GameRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0