Titles you rated
Vanity FairRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5