Titles you rated
AshfallRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5