Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0