Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Jane B. by Agnès V.Rated ★ 4.0
Varda by AgnesRated ★ 4.5
The Beaches of AgnèsRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.0
MauriceRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
PassingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0