Series
Ratings
604
American Horror StoryRated ★ 2.5
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 2.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 2.5
The Cuphead Show!Rated ★ 2.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 2.5
Tuca & BertieRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.0
- Gag ConcertRated ★ 2.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Dancing Queens on The RoadRated ★ 3.5