Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Irma VepRated ★ 3.0
PielesRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5