Movies
Ratings
563
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.5