Movies
Ratings
780
EpitaphRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 0.5
ExtractionRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 0.5
Code 8Rated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
UnderwaterRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 4.0