Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Four LionsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
QuickRated ★ 0.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5