Series
Ratings
77
D.P.Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 1.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 2.0
Swallow the SunRated ★ 3.0