Movies
Ratings
211
InterstellarRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5