Movies
Ratings
21
Extreme JobRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 1.5
CocoRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 5.0