Movies
Ratings
390
TearsRated ★ 0.5
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 2.0
BaitRated ★ 2.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0- CrossfireRated ★ 4.0
Charlie BartlettRated ★ 3.0
Re-AnimatorRated ★ 0.5
GiaRated ★ 3.0
CarriersRated ★ 2.5
CongoRated ★ 3.0
The General's DaughterRated ★ 4.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 3.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
The Black DahliaRated ★ 2.5- Mister MamaRated ★ 3.0
BoundRated ★ 3.0- Tokyo Marble ChocolateRated ★ 2.0
Rainbow FirefliesRated ★ 2.5
BandidasRated ★ 1.5
MartyrsRated ★ 0.5