Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 3.0
TauRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5