Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
- Highway StarRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0