Series
Ratings
55- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0- The PeakRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 4.5
Air CityRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5