Movies
Ratings
154
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 2.0
OnceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0