Movies
Ratings
16
The NotebookRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5