Titles you rated
Loving You a Thousand TimesRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 4.5- TruthRated ★ 4.5
- My Love PatzziRated ★ 2.0
- IslandRated ★ 1.5
Glory JaneRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 1.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5