Movies
Ratings
17
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0