Series
Ratings
19- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0