Movies
Ratings
52
MulanRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0