Movies
Ratings
76
Green LanternRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Saw IIIRated ★ 3.5