Series
Ratings
137
Clannad After StoryRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 3.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0