Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0- Ramyeon Kkondae Season 5Rated ★ 5.0
- Ramyeon Kkondae Season 4Rated ★ 5.0
- Ramyeon Kkondae Season 3Rated ★ 5.0
- Ramyeon Kkondae Season 2Rated ★ 5.0
- Ramyeon KkondaeRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5