Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 0.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0