Series
Ratings
57
Tastefully YoursRated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0