Movies
Ratings
108
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5