Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0