Series
Ratings
13
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 5.0- NCT 127 Teach Me JAPANRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0