Movies
Ratings
616
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 0.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 4.0- Rollin' SafariRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
Home MakeoverRated ★ 4.0
Orientation DayRated ★ 4.0
Mower MinionsRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5