Movies
Ratings
115
HauntersRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0