Series
Ratings
13
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5