Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
HopelessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 4.0