Titles you rated
Matchstick MenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0