Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0