Titles you rated
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Rum DiaryRated ★ 0.5
Painted FireRated ★ 4.5
The Last TycoonRated ★ 4.5