Series
Ratings
39
UnicornRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 2.5
My NameRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5